Smartfony LG

LG – duży producent sprzętu gospodarstwa domowego, który do 2016 roku i odnieść sukces na rynku smartfonów. Wielu ekspertów bezpodstawnie uważa, że na rynku gadżetów LG jeszcze długo będzie przebywać w cieniu wielkiego koreańskiego "brata" – firmy Samsung, jednak firma stara się produkować oryginalne i niepowtarzalne słuchowe, aktywnie wdraża innowacje i w wielu aspektach уже lepszy od doświadczonego konkurenta.

Firma może być słusznie uważany za międzynarodowej, ponieważ jej biura mieszczą się w 95 krajach świata. Duża laboratorium "ЭЛДЖИ" znajduje się w Sankt-Petersburgu.

Подробнее

Niż wyjątkowe smartfony LG?

Najnowsze smartfony firmy różnią się takimi innowacjami, jak:

  • Tryb "Always ON". Tryb pozwala ekranie smartfona nigdy nie wyłączać całkowicie. Użytkownik może zobaczyć czas, wiadomości przychodzące, nieodebrane połączenia, nie "zapalając" dla tego wyświetlacz, a to oznacza oszczędność energii akumulatora. Pochwalić się taką funkcją jest zdolny model G5, który w sprzedaży powinien postąpić tylko w kwietniu 2016 roku.
  • Zaawansowane funkcje do selfie. Nowe modele LG pozwalają korzystać z wirtualnej lampy błyskowej, w której źródłem światła jest wyświetlacz, a także zdjęcia z gestu ręki – wystarczy zacisnąć dłoń w pięść, po czym aparat rozpocznie odliczanie 3 sekundy do zdjęcia. Takie selfie-funkcje wyposażone w modelu K4 и L Fino.
  • Podwójna kamera. Posiadacze niektórych nowych modeli LG z katalogu, na przykład G5, mogą teraz wybierać, na jaką kamerę strzelać, bo smartfony wyposażone raz dwa тыльными kamerami: pierwsza usuwa z bольшим rozdzielczości (16 Mpix), ale mniejszym kątem widzenia 78 stopni), druga odwrotnie – na 8 Megapikseli, ale z kątem 135 stopni.

Jakie są wady telefonów komórkowych LG?

Jedną z głównych wad można uznać za zawyżone ceny gadżetów, szczególnie w pierwszych tygodniach sprzedaży. LG wystawia cennik na swoje smartfony nie niższa niż Samsung, choć w popularności wciąż ustępuje. Wielu konsumentów uważa aparaty LG zawodne i w zależności od wyboru zawsze wolą Samsung lub Sony, więc można stwierdzić, że cena idzie reputacji.

jako drugi poważny minus eksperci w ankietach nazywają mało pojemny akumulator, który zachodzi szybciej, niż u innych gadżetów z analogicznym funkcjonalnością. Wada ta firma w każdy możliwy sposób stara się wyeliminować, w tym za pomocą funkcji "Always ON".

Najlepsze smartfony LG

LG – это, пожалуй, главный инноватор мобильного рынка. Smartfony корейской компании, увы, часто остаются в тени флагманов других производителей, хотя многие из её девайсов...

Przegląd LG K40: Pierwszy rzut oka

LG G8, LG G8S i LG V50, być może, przyciągają do siebie większą uwagę na MWC 2019, ale na targach firma pokazała szereg innych telefonów, w tym nową kolekcję tanich...