Smartfony Motorola

Фирма Lenovo, będąca właścicielem marki Motorola, jeszcze w 2015 roku ogłaszał o tym, że marka prawdopodobnie wróci na rynek rosyjski. W marcu 2016 można mówić o powrocie jak o свершившемся fakcie – linia urządzeń Moto będzie sprzedawany w kilku sieciach detalicznych, jednak muszę ostrzec: ceny będą "кусачими".

Подробнее

Linia Moto: przegląd

W sprzedaży będą dostępne 4 smartfonu Moto:

  • X Force jest sprzedawany jako gadżet z bezpiecznego ekranem – to jest główny powód, dlaczego cena smartfonu zbliża się do 50 tys. rubli. Zresztą i funkcjonalność jest na wysokim poziomie – gadżet wyposażony w tylną kamerę o rozdzielczości 21 Megapikseli, która jest w stanie nagrywać filmy w formacie 4K, i 3 Gb pamięci ram.
  • X Style – to modny flagowy, charakteryzujący się estetyką. Eksperci nazywają ten telefon Moto najbardziej niejednoznaczny z serii: żadnych "żetonów" oprócz możliwości zmiany wyglądu w nim nie ma, i za что kupujący musi zapłacić 40 tys. zł, nie bardzo rozumiem.
  • X Play jest "wół roboczy", jednak ma swoją cenę flagowego chińskiej firmy "średniej ręce" – około 30 tys. rubli. Z cech można zauważyć dwie wymienne obudowy w różnych kolorach w zestawie oraz certyfikat ochrony IP52 (przed zachlapaniem).
  • Moto G najtańszy gadżet z serii. Różni się ten model standardem ochrony IPX7 – smartfon można zanurzyć w wodzie na czas do pół godziny. Ponadto, kupujący Moto G mają możliwość wybrać kolorystykę urządzenia przez serwis Moto Maker.

czy Warto kupić smartfony katalogu Moto?

Do jakości wykonania i funkcjonalności urządzeń Moto nie ma zarzutu; problem jest tylko jeden – cena. Dla zagranicznych użytkowników cena Moto ponad удобоварима, bo model kosztuje około 180 dolarów. Jednak rosyjskiemu użytkownik będzie musiał zapłacić co najmniej 17 tys. zł za smartfon, który nie oferuje nic rewolucyjnego. Nawet w składzie samego właściciela Lenovo znajdą się bardziej godne i ciekawe urządzenia, które są tańsze.

Geekbench ujawnił cechy flagowego Motorola Edge Plus

W bazie danych бенчмарка Geekbench pojawił się wyniki testów неанонсированного smartfonu Motorola Edge Plus. Urządzenie musi zapewniać rysikiem i wypuścić jako konkurenta...

Motorola zaprezentowała telefon Moto G8 Plus

Poza ультрабюджетной modelu Moto E6 Play firma Motorola zaprezentowała i nowego konkurenta Redmi Note 8 pod названиемMoto G8 Plus. Prawda, cennik tej nowości droższe.