Informacje dla właścicieli

Strona brakurl.pl jest publicznie dostępna dla wszystkich użytkowników i prowadzi swoją działalność zgodnie z obowiązującym prawem Federacji Rosyjskiej.

Oprócz noclegów autorskich artykułów redaktorów serwisu, brakurl.pl zapewnia użytkownikom możliwość zakwaterowania na Miejscu różnorodnych informacji. Administracja brakurl.pl wynika z tego, że publikując na Stronie internetowej ten lub inny treści, użytkownik postępuje zgodnie z prawem, bez naruszania czyichkolwiek praw i uzasadnionych interesów. Administracja Serwisu nie prowadzi премодерирование publikowanych przez użytkowników informacji, co jest zgodne z ogólnie przyjętą praktyką umieszczania informacji w sieci internet.

brakurl.pl obsługuje również funkcje wyświetlania na Stronie фотоконтента i treści innych stron internetowych. W związku z tym, że taka materiały wideo umieszczony na innych i nie mają do brakurl.pl relacje zasobach, brakurl.pl nie ma możliwości przeprowadzenia jakichkolwiek działań w stosunku do tych treści i nie ponosi odpowiedzialności za niego.

Administracja brakurl.pl szanuje własność intelektualną innych i niezwłocznie reaguje na prawowitych skargi na przypadki naruszenia praw autorskich i innych praw i usuwa niesłusznie umieszczony na brakurl.pl treści.

Więc, jeśli jesteś posiadaczem wyłącznych praw majątkowych do informacji (produkt), w tym:

— wyłączne prawo do reprodukcji;
— wyłączne prawo do rozpowszechniania;
— wyłączne prawo na publiczny pokaz;
— wyłączne prawo na doprowadzenie do powszechnej informacji, i okazało się na Miejscu niesłusznie, zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej umieszczone dzieło, prawa do korzystania z którego należą do ciebie lub osoby, przedstawicielem którego jesteś, prześlij informację o tym na adres e-mail: admin@brakurl.pl, podając:

  • adres strony brakurl.pl, która zawiera informacje (produkt), naruszających prawa.
  • opis charakteru naruszenia
  • dane właściciela i potwierdzenie jego autorstwa.

Po otrzymaniu e-maila, postaramy się w jak najkrótszym czasie rozważyć twoją skargę i podjąć odpowiednie działania.