Sklepy

Internet rozwija się w szybkim tempie, a współczesny człowiek już nie muszą osobiście odwiedzać salony związku i sklepy z elektroniką, aby dokonać zakupu urządzenia mobilnego. Zamówienie gadżetu może złożyć w sklepie internetowym firmy-ретейлера – kurier firmy dostarczy zakupy prosto do domu. Oczywiście, dopóki sieci detalicznych, sprzedawców detalicznych przynoszą większy dochód niż portale internetowe, jednak udział w zyskach ostatnich wzrasta z roku na rok. Dzięki temu staje się zupełnie oczywiste – przyszłość online-handel!

Подробнее

bardziej Opłaca się kupić telefon w sklepie internetowym?

Ludzie, krytycznie odnoszące się do handlu forex, w opiniach zawsze prowadzą jeden argument: w internecie smartfon nie da się dotknąć i sprawdzić. To prawda, jednak należy wziąć pod uwagę wiele "ale".

Во-первых, ilość telefonów, które znajdują się na witrynach salonów, wielokrotnie mniejsza od liczby urządzeń mobilnych z katalogów sklepów internetowych. Znaczną część tych smartfonów, które można kupić online, znaleźć w "detalu" nie uda. Asortyment "fizycznych" sklepów stanowią zazwyczaj tylko topowe modele w sprzedaży smartfonów, które na pewno ktoś kupi.

Во-вторых, nawet jeśli gadżet w internecie nie można dotknąć, można go oglądać ze wszystkich stron. Sklepy internetowe wiodących sprzedawców detalicznych umieszczone w katalogach tyle zdjęć smartfonów, że pytań o grubości i wielkości urządzenia u potencjalnego nabywcy po prostu nie pozostaje. Projektanci stron internetowych stale pracują nad grafiką – jednym z najnowszych innowacji jest umieszczenie w kartach katalogowych obrazów 3D.

Jakimi są sklepy internetowe smartfonów?

Portale handlu online można podzielić na dwie kategorie. Pierwsze – to strony internetowe znanych krajowych dystrybutorów techniki, jak "Эльдорадо", "Связного", ДНС. Drugi – portale chińskich sklepów internetowych, najbardziej znane z nich to AliExpress и GearBest. W jakich sklepach kupować smartfony lepiej jednoznacznie powiedzieć nie – to kwestia gustu. Chińskie sklepy wabią ogromnym asortymentem i sprzedają tanio, ale w tym samym czasie smartfony z Chin zbyt długo dostarczają. U krajowych portali inne zalety: są zawsze "pod ręką" i dzięki temu są w stanie zorganizować dostawę dosłownie na następny dzień.

Korzyści, które dają nabywcy chińskie sklepy i krajowe portale, szczegółowo opisane w artykułach tego rozdziału. Po zapoznaniu się z materiałami brakurl.pl na pewno nie pomylisz z wyborem sprzedawcy!

SomeBox

SomeBox - jeden z największych rosyjskich sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży techniki radiowej. Czym wyróżnia się SomeBox na tle konkurencji?

GearVita

W tym przeglądzie należy rozważyć plusy i minusy jeszcze jednego chińskiego sklepu z elektroniką - perspektywicznego, ale w Rosji na razie mało znana.

BigGeek

na Razie duże detaliści wydają bajeczne kwoty na to, aby wejść kupujących w głowę, sklep BigGeek stara się iść inną drogą - on stara się zasłużyć na zaufanie...

"Румиком"

Монобрендовыми sklepów w ROSJI, teraz może pochwalić się nie tylko amerykańska Apple, ale i chińska. Firma "Румиком" sprzedaje tylko produkty Xiaomi.

Bringly

Nowy маркетплейс pozwoli zamówić markowe rzeczy bezpośrednio z europejskich i azjatyckich krajów.

Re:Store

Omawiamy zalety i wady, chyba najbardziej znanego монобрендового sklepu Apple.

Jak wybrać smartfon na Yandex.Market?

Przy obecnym poziomie konkurencji kupujący w zdaniach może po prostu "zgubić". Do pomocy gotowy "Yandex.Market" - serwis, który ułatwia procedurę doboru...

Маркетплейс "Biorę!"

Więcej 2 lata temu rosyjskich kolosa "Sbierbank" i "Yandex" podpisały porozumienie o utworzeniu nowego маркетплейса na bazie "Yandex.Market". Wiosną 2018 roku, stało się w końcu...

Cstore

U Cstore w końcu pojawił się własny "dom" w sieci! Oceniamy sklep internetowy autoryzowanego sprzedawcy Apple.

LetyShops

Musi być najbardziej reklamowany cashback-usługa w rosyjskiej części internetu.

Cash4brands

КэшФоБрендс — jeden z najbardziej popularnych cashback-usług na obszarach runetu.

GearBest

jeśli chodzi o chińskich sklepach internetowych, ktoś musi wspomina AliExpress. Jednak nabywać towary w Chinach, można nie tylko poprzez ten portal jest...

iCover

Sklep iCover staje się znaczącą siłą na rosyjskim rynku online. Dzięki czemu sam tego sprzedawcy można budować popularność?

Ozon.ru

Ozon.ru – to sklep internetowy, z którym zna co drugi rosjanin. On od dawna należy do grona liderów na rynku internetowym – ale czy zasługuje na to?