Smartfony Xiaomi

Firma Xiaomi – prawdziwa "kopciuszek" chińskiego rynku smartfonów. Firma, założona w 2010 roku, miał zaledwie 5 lat, aby wyprzedzić w sprzedaży w Chinach Apple. Choć w Rosji o takiej firmie słyszał tylko zagorzali miłośnicy techniki w skali światowej zajmuje zaszczytne 6 miejsce w sprzedaży gadżetów.

Подробнее

Czym różnią się gadżety od Сяоми?

Все smartfony Xiaomi wykorzystują oprogramowanie MIUI, co daje im wiele korzyści w porównaniu z systemem Android-słuchowymi:

  • Большие możliwości personalizacji. Z firmowego katalogu można pobrać jedną z tysięcy motywów, które zmieniają wygląd w pełni, aż do ikon.
  • Nagrywanie rozmów możliwe jest domyślnie – na smartfonach z systemem Android do tego trzeba pobrać aplikację z Play Market.
  • Wbudowany antywirus. Gadżety na Androida ciągle cierpią z powodu wirusa – inżynierowie Xiaomi znaleźli rozwiązanie tego problemu, zapewniając urządzenia niewidzialną ochroną.

Z recenzji można się dowiedzieć o masie drobnych dodatków, które czynią korzystanie z smartfona wygodne, na przykład, o energooszczędnym profilu i wbudowanym root-e.

Telefony Xiaomi są w stanie pochwalić się doskonałym stosunkiem cena / jakość, rozległym ассортиментным w pobliżu, a także "witalność" — na wielu z nich są baterie o pojemności aż 4000 Mah. Jedynym powodem, dla którego Xiaomi nie jest tak popularne w Rosji, jak i za granicą – brak reputacji; krajowi konsumenci nie mogą odróżnić produkty Xiaomi od smartfonów innych chińskich marek.

Niż znana firma?

Firma kieruje się grupa entuzjastów, z których każdy prawdziwy doku w programowaniu. Dlatego działalność firmy rozpoczęła się z produkcji urządzeń mobilnych, a z rozwoju popularnej dziś Android oprogramowania MIUI. Pierwsze smartfony zostały wydane w 2011 roku – ciekawe, że sprzedawane są one z zerową marżą, a ponieważ mieli bardzo atrakcyjną cenę detaliczną. Firma liczyła zarabiać na zintegrowanych płatnych serwisach i do tej pory trzyma się podobnej polityki.

Xiaomi woli nie korzystać ze standardowych sposobów reklamy, na przykład, za pośrednictwem telewizji lub radia, i prowadzi podstawową działalność marketingową przez internet, za pomocą sina i social networking.

Opublikowano pierwsze dane o smartfonie Redmi 9

W Sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat неанонсированном smartfonie Redmi 9 od суббренда chińskiego giganta Xiaomi. Dane znalazły się w bazie Federalnej komisji łączności USA (FCC).

Nowe zdjęcia Xiaomi Mi Mix 4 z wysuwaną kamerą

W Sieci pojawił się świeży wysokiej jakości render неанонсированного безрамочного flagowego Xiaomi Mi Mix 4. Plus do jego wiarygodności — zdjęcie niemal natychmiast usunięte, ale rzemieślników...