Smartfony OnePlus

Firma OnePlus – jeden z najmłodszych chińskich producentów smartfonów, dziełem byłego wiceprezesa firmy Oppo P. Lau. OnePlus powstała pod koniec 2013 roku, ale już wiosną 2014 zaprezentowała pierwszy smartfon, który natychmiast sławę "mordercy sztandarowe"dzięki bogatej funkcjonalności, rozsądne ceny, a także długotrwałego gwarancyjnej obsługi klienta.

Firma tworzy sobie reputację bezwzględnego bojownika za uczciwą cenę smartfonów – nawet jej slogan brzmi "Nigdy nie zgadzaj się!" ("Never Settle!").

Подробнее

Dlaczego smartfonów OnePlus są wyjątkowe?

Oryginalność smartfonów ВанПлюс z naszego katalogu przejawia się w następujący sposób:

  • Упаковка. Ciekawe, że dla firmowego ładowarki dla smartfonów firmy jest osobny karton. Projekt obu opakowań wyróżnia się minimalizmem, ale wyglądają one bardzo atrakcyjnie i wyjątkowo.
  • Экран. Stosowana technologia TOL, to istnieje macierz, zabezpieczający ekran Gorilla Glass i pojemnościowy panel szczelnie klejone, nie ma między nimi szczelin powietrznych. Dzięki temu kolory pozostają żywe, obrazy są doskonale widoczne na słońce. U tej technologii jest i wada – naprawa taka konstrukcja na pewno będzie "dużo pieniędzy".
  • Ceramiczny smartfon. Firma OnePlus выпустила ограниченной серией мобильные телефоны OnePlus X Ceramic Edition. Siła odpowiedników tego smartfona nie ma: obudowa wykonana z anodyzowanego metalu, z przodu i z tyłu urządzenie jest chronione specjalnymi wkładkami, których twardość w skali Mohsa – 8.5 H. To znaczy, że zarysować urządzenie można tylko miedzią. Wyjątkowość materiału odbija się na kosztach gadżetu – w porównaniu z prostym OnePlus X ceramiczny kosztuje 100 dolarów droższe.

Przegląd zalet i wad smartfonów OnePlus

Do swojej wartości smartfony wyposażone w wyjątkowe funkcje. Na przykład, model OnePlus X и OnePlus ONE mają pamięć ram 3 Gb, co pozwala całkowicie zapomnieć o "hamulcach", i aparat 13 Mpix z różnorodności autofokusem i możliwością zdjęcia w formacie 4K.

Ale wady też ma. Powiedzmy, że OnePlus ONE nie ma gniazda pod karty flash i nie chce się odczepić akumulator. Ten sam gadżet krytykowany za zbyt mała ilość akcesoriów w sprzedaży i za nieudany projekt – ramki wokół ekranu są zbyt duże, przez co gadżet wydaje się zbyt przytłaczająca.

Ujawnione pełne dane techniczne OnePlus 8 i 8 Pro

Известный инсайдер Ишан Агарвал опубликовал детальные характеристики неанонсированных sztandarowe OnePlus 8 и 8 Pro, презентация которых ожидается 15 апреля. О ценах пока...

Nowe rysunki pokazują cechy OnePlus 8 i 8 Pro

W Sieci pojawiły się rysunki неанонсированных smartfonów OnePlus 8 i 8 Pro. Mimo, że chińska firma dopiero niedawno wydała sztandarowe OnePlus 7T, oni już pracują...

W Rosji wyszedł flagowy OnePlus 7 Pro

Представленный в мае OnePlus 7 Pro приехал в Россию и уже продается, но по цене не «убийцы sztandarowe».

Zapowiedź OnePlus 7T Pro: minimum aktualizacji na pokaz

Firma OnePlus представила улучшенную версию весенней новинки OnePlus 7 Pro которую назвали 7T Pro. Аппарат почти ничем не отличается от предшественника, а обновление...

OnePlus 7T Pro: ujawnione cechy i dokładna data premiery flagowego

Firma OnePlus официально объявила точную дату анонса OnePlus 7T Pro — старшей версии своей сентябрьской новинки OnePlus 7T. Также стала известна начинка будущего флагмана.

Zapowiedź OnePlus 7T — zupełnie nowy flagowy

Firma OnePlus представила свой новый смартфон под названием OnePlus 7T. В дизайне устройства произошли серьезные изменения, а производитель уже не пытается скрыть, что...

OnePlus 7 Pro na nowych szczegółowych zdjęć

Znany był wtyczką Ишхан Agarwal (Ishan Agarwal) opublikował na swojej stronie na Twitterze детальнейшие zdjęcia неанонсированного flagowego OnePlus 7 Pro.