Podręcznika Android

System operacyjny Android teraz na popularności wcale nie ustępuje Windows – 90% wszystkich urządzeń mobilnych spotykają użytkownika obrazem zielonego robota. Interfejs systemu Android nazywany jest często intuicyjne i najbardziej przyjazny użytkownikowi – istnieje opinia, że właśnie to jest kluczem do rosnącej popularności SYSTEMU.

Wystarczy raz nauczyć się korzystać z Android – a potem można śmiało przechodzić z jednego telefonu na drugi. "Pomocnikami" w nauce tego SYSTEMU będą instrukcji serwisu Setphone – po zapoznaniu się z instrukcją dla systemu Android na pewno nie będzie żadnych pytań do specjalistów.

 

Jak zeskanować kod QR

QR-kod — to odczytu za pomocą urządzenia mobilnego graficzna etykieta zawierająca informacje o obiekcie. Obecnie jest aktywnie wykorzystywana do szyfrowania tekstu...

Jak zaktualizować WhatsApp na Android

Jeśli nie masz zainstalowanej najnowszej wersji WhatsApp, nie można nawiązywać i odbierać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości. Do korzystania z komunikatora należy go...

Jak ustawić tapetę na telefon (Android)

Jak na ironię, z ustawieniem tapety radzi sobie nie każdy posiadacz smartfona. Chociaż odbywa się to bardzo proste, co potwierdzi dzisiejsze kierownictwo.

Jak wyłączyć blokadę ekranu na Androida?

Niektórym ludziom wydaje się, że ekran blokady na nowoczesnych smartfonach nie jest potrzebny. Jeśli też tak uważasz, to zapoznaj się z materiałem, w którym jest opisany proces...

Jak zamknąć aplikację na Androida?

System operacyjny Android jest łatwy do nauczenia. Ale niektórzy nowicjusze nadal borykają się z problemami — oni nie mogą zrozumieć, jak tu zamknąć aplikację.

Jak wylaczyc Talkback na Androida?

Jeśli masz nagle okazała się aktywna funkcja Talkback (głosową), to koniecznie przeczytaj nasz artykuł — opowiada o metodzie jej wyłączenia.