Aplikacji dla iOS

Komunikacja pozostaje priorytetem funkcją Iphone, jednak, jeśli właściciel wykorzystuje iPhone wyjątkowo dla połączeń, można stwierdzić, że pomylił się z wyborem gadżetu – warto kupić urządzenie tańsze. Wysoka cena "jabłkowego" gadżetu jest uwarunkowana wieloma czynnikami, a przede wszystkim niesamowitą funkcjonalnością, której można osiągnąć dzięki pobraniu i zainstalowaniu aplikacji z oficjalnego sklepu AppStore.

Подробнее

Dlaczego tylko AppStore?

Dzięki temu, że aplikacje na iOS są instalowane tylko z AppStore, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla systemu operacyjnego. Wszystkie programy są poddawane ścisłej kontroli, zanim znaleźli się w sklepie – "jabłkowy" gadżet nie przed wirusami i trojanami, a jego użytkownik nie będzie musiał się martwić, że poufne informacje okażą się w rękach cyberprzestępców.

Popularność iPhone wśród wybitnych przedsiębiorców i polityków jest spowodowana właśnie niezawodnością gadżetu, a nie chęć popisania z "надкусанным jabłkiem".

Jak znaleźć najlepsze aplikacje dla iPhone i iPad?

W oficjalnej informacji Apple na 2015 rok w sklepie AppStore byli 1.5 mln aplikacji w języku polskim i innych językach. Ta sama statystyka mówi, że tylko 16% ogólnej liczby programów są zabawnych gier. Znajdź i pobierz aplikacje dla iPhone, które są przydatne i sprawnie zaprojektowane, znacznie łatwiejsze, niż w przypadku Androida. Jednak najlepsze aplikacje dla Iphone są bezpłatne, co do zasady, tylko w bardzo ograniczonej wersji – użytkownik gadżetu trzeba być do tego przygotowanym.

Jako kryterium wyboru najlepszych programów z AppStore można używać oceny i opinie użytkowników, jednak nie zawsze takie podejście jest skuteczne – opinie są pisane na emocjach, a negatywne oceny często są umieszczane dlatego, jak program nie jest zainstalowany (co może być spowodowane problemami samego urządzenia). Dlatego najbardziej obiektywnym źródłem informacji są porady ekspertów na tematycznych portalach. To właśnie na naszej stronie można zapoznać się z przydziałami wysokiej jakości aplikacji dla systemu iOS.

3 najlepszych urządzenia dla iPhone

Jeśli 3-4 lata temu każdy kierowca starał się zdobyć specjalne urządzenia zostało, to teraz nie ma takiej potrzeby – oprogramowanie nawigacyjne można ustawić i na...

Alternatywne klawiatury dla iPhone

Nowa, ósma wersja "jabłkowego" systemu operacyjnego, w końcu "rozpętała" użytkownikom Apple, bo teraz mogą zmienić na swój iPhone nawet klawiaturę. Długo...