Статьи

Życie współczesnego człowieka nie można sobie wyobrazić bez urządzenia mobilnego – od tego czasu, jak mobilny internet w powszechnym użyciu, użytkownicy zaczęli spędzać przed ekranem смартфона jeszcze więcej czasu, niż przed komputerem. Jednak, jak zwykle, o gadżetach wiemy tyle samo, ile o naszych organizmach – nieco więcej niż ничего.

Dzięki artykułów z tego działu serwisu Setphone pomoże nam pan wypełnić lukę w wiedzy – eksperci w dziedzinie technologii mobilnych opowie o urządzeniu i składnikach smartfonów, o aktualnych nowościach na rynku, pomogą znaleźć optymalne rozwiązanie do użytku domowego wydania. Czytając materiały Setphone, to na pewno będziesz ze swoim smartfonem na "ty".

Dysk zewnętrzny danych: jak go wybrać

Chmura – najbardziej nowoczesny, ale nie zawsze jest dostępny widok przechowalni. Jeśli internet zniknie, zniknie i dostęp do plików. A przenośny dysk zewnętrzny od dostępności internetu nie...

Co to jest SSD?

Małe prawdopodobieństwo awarii, wytrzymałość i wysoka wydajność – to główne przyczyny, dlaczego ludzie wybierają dyski ssd, a nie klasyczne dyski twarde.

Mobile VR: pacjent raczej nie żyje

Miliony ludzi zapoznali się z technologią wirtualnej rzeczywistości, dzięki шлемам dla telefonów. Ale dziś w dobie mobilnego VR-gier można uznać za zakończone.

Jaki iPhone wybrać w 2020 roku?

W 2020 roku asortyment Iphone ' ów z różnych pokoleń, dostępnych do zakupu, jak nigdy rower. Jaki wersji urządzenie kupić najlepiej?

Smartfony на Exynos 980

Mówimy, jakie smartfony są dziś działają w oparciu o SoC Exynos 980 (nie, nie tylko Samsung).

Top akcesoriów do smartfonów w 2020 r

Smartfon — jest to bez wątpienia główny gadżet, który każdy z nas cieszy się dosłownie codziennie. Przy tym istnieje wiele urządzeń, które mogą znacznie...

SomeBox

SomeBox - jeden z największych rosyjskich sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży techniki radiowej. Czym wyróżnia się SomeBox na tle konkurencji?

GearVita

W tym przeglądzie należy rozważyć plusy i minusy jeszcze jednego chińskiego sklepu z elektroniką - perspektywicznego, ale w Rosji na razie mało znana.