Smartfony Huawei

Huawei – jedna z najbardziej wpływowych komunikacyjnych firm na świecie, która przez cały okres swojego istnienia wykazuje stały i intensywny wzrost. Wszystko, co produkuje Huawei, opiera się na jego własnych osiągnięć i wynalazków. Z roku na rok firma zastrzega sobie miejsce wśród liderów pod względem złożonych wniosków patentowych (na rok 2015 – 13 miejsce) i inwestuje w 10% zysku w nowe, innowacyjne rozwiązania. W 2015 roku Huawei została uznana za trzecim co do wielkości producentem gadżetów na świecie.

Mimo to rosyjscy konsumenci ostrożnie odnoszą się do produktów Хуавей, licząc, że przed nimi – niskiej jakości chińskie produkty, i nie rozumieją, dlaczego cena urządzenia jest dość wysoka.

Подробнее

Komu pasują smartfony Huawei?

Gadżety od Huawei najbardziej nadają się kreatywnym ludziom, którzy są przywiązani do fotografii i filmowania. Dla tych użytkowników, firma przygotowała kilka niespodzianek:

  • Unikalnych funkcji "Rysowanie światłem", "Reżyseria", "Okres czasu". Funkcja "Reżyser", na przykład, daje możliwość łączenia raz 3 smartfona z SYSTEMEM Android, aby jednocześnie nagrywać wideo z kilku kamer, a funkcja "Okres czasu" jest bardzo przydatna do edycji wideo – pozwala przyspieszać lub zwalniać części filmowego i zabrać kilku plików wideo w jeden film. Dodatkiem takich funkcji, wyposażone w nowe modele Huawei z katalogu, na przykład P8.
  • Tryby "Smaczne jedzenie" i "Najlepsza селфи». Funkcje te na pewno znajdą uznanie u młodzieży zainteresowanej Instagram. Pierwszy tryb pozwala zrobić сфотографированную jedzenie bardziej apetyczny dzięki przesunięcia akcentu w stronę ciepłych odcieni, drugi daje możliwość wysokiej jakości selfie, nawet w złych warunkach pogodowych, np. podczas mgły. Te tryby są dostępne na modele Honor 5X.

Gadżety od Huawei mają bardziej praktyczne korzyści. Na przykład, technologia inteligentnego zużycia energii Smart Power pozwala zaoszczędzić do 30% energii.

Przegląd wad

Główną wadą telefonów komórkowych Huawei jest mała liczba akcesoriów – młodzież, która chce wszelkimi sposobami wyróżniać, okazuje się rozczarowana tym.

Trudne i z akcesoriami i częściami zamiennymi. Jeśli gadżet od Huawei nie powinno to znaleźć firmę, która podejmie się jego naprawy, bardzo problematyczne.

Najlepsze smartfony Huawei

Smartfony Huawei способны порадовать и дизайном, и широким функционалом. Давайте познакомимся с лучшими девайсами китайского производителя.

Ujawnione główne cechy smartfonu Honor X10

W Sieci pojawiły się szczegółowe cechy неанонсированного smartfona Honor X10. Sądząc po nim, to będzie niedrogi flagowy z różnymi модификациямии.