iPhone (Smartfony Apple)

Apple – amerykańska gigantyczna firma, czołowy producent smartfonów, tabletów, godzin, odtwarzacze MP3, jeden z "pionierów" branży PC. Firmie Apple udało się stać się naprawdę kultowej dzięki aktywnego wdrażania innowacyjnych technologii w produkowane aparaty i ich unikalnej estetyczne wzornictwo.

Według stanu na 2016 Apple jest najdroższą firmą na świecie – kapitalizacja akcji firmy przekracza wartość wszystkich najbliższej konkurencji, za wyjątkiem Microsoft i Google razem wzięte.

Подробнее

Dlaczego smartfony Apple wyjątkowi?

Użytkownikowi smartfona z systemem Android jest bardzo trudne "przejść" na iPhone i przyzwyczaić się do niego, tak jak gadżety z katalogu Apple posiadają szereg funkcji:

  • Transmisja danych. Po prostu posłuchać muzyki na smartfonie nie da się: gniazda pod flash-karty nie ma, a nawet w programie "Vkontakte" nagrania są zamknięte, więc musisz nauczyć się programu iTunes. Transmisja danych przez bezpieczną program komputerowy zapewnia, że system operacyjny iOS nie ulegnie uszkodzeniu wirusami.
  • Дизайн. Apple nie produkuje plastikowych gadżetów – wszystkie smartfony są tylko z wysokiej jakości materiałów. Na przykład, obudowa iPhone 5S składa się z jednego kawałka stopu aluminium, który stanowi tylną i boczne ściany. Obie panelu smartfona pokryte częstotliwość jonów hartowanego szkła. Ogólny design urządzenia jest dość minimalistyczna, ale to nie przeszkadza iPhone uznane za "ikoną stylu".
  • Wyjątkowy. Posiadaczowi telefonu komórkowego Apple proponuje skorzystać z wbudowanej przeglądarki Safari i sklepem z aplikacjami AppStore. Jednak te ograniczenia umowne: w razie potrzeby, użytkownik może pobrać znajomy przeglądarkę przez sklep za darmo.

Apple bardzo zazdrośnie chroni wszystkie swoje opracowania i "żetony", aktywnie uczestniczy w sądach w stosunku do innych cyfrowych gigantów, podejrzanych o plagiat. Najwięcej "ucierpiała" firma Samsung – w 2012 roku Apple отсудила ma ponad miliard dolarów za kradzież płaszcza, opakowań i innych.

Co może zmusić do rezygnacji z zakupu iPhone: przegląd wad

Główny argument "przeciw" iPhone – go "niebotyczne" cena. Modelki 6 и 6S na początku sprzedaży w 2015 roku kosztowały odpowiednio 57 i 66 tys.rubli. Флагманы innych znanych firm, takich jak Samsung i HTC, są prawie o połowę tańsze.

Również wady to brak możliwości korzystania z pendrive i stosunkowo słaby akumulator. Powiedzmy, model 5S wyposażony w baterię o pojemności 1560 mah – ze względu na wysoką funkcjonalność urządzenia naładowania brakuje i na dobę.

Najlepsze stacji dokującej dla iPhone ' a

Zostawić "jabłkowy" gadżet za kilkadziesiąt tysięcy rubli na podłodze obok gniazda ładowania – nie najlepszy pomysł. W dodatek do drogiego iPhone logiczne kupić i dok...

Co wiadomo na temat Apple iPhone SE 2

Chociaż oficjalnie istnienie tego smartfona nie jest potwierdzone, można zrobić przypuszczenia co do jego projektu, ekranu, sprzętu, kamery i cena.

Co wiadomo o iPhone 9

Można powiedzieć, że nieznany ostateczną nazwę, ale istnieją przypuszczenia co do wyglądu i sprzętu cech.

Przegląd iPhone X

iPhone X okazał się sprzeczne urządzeniem. Znacznie bardziej kontrowersyjne, niż iPhone 7, gdzie po raz pierwszy został usunięty gniazdo słuchawkowe. W iPhone X Apple ryzykuje i wiele...

iPhone X trafił do sprzedaży w Rosji

W ciągu najbliższych kilku miesięcy kupić iPhone X w Rosji może okazać się trudne ze względu na wysoki popyt, pomimo ceny w 79990 i 91990 zł.

iPhone 8 i Galaxy S8: porównawczy przegląd

iPhone 8 może stać się najlepiej sprzedającym się smartfonem Apple poprzez niskie w porównaniu z innymi modelami iPhone ceny i niewielkie rozmiary. Jego konkurentem z liczby...

Wszystkie straconych plotki o iPhone X

Co użytkownicy chcieliby zobaczyć w najlepszym smartfonie iPhone, ale nie doczekają się w tym roku: skaner odcisków na ekranie, zakrzywione krawędzie, wsparcie dla rysika.

Przegląd iPhone 8

W 2017 roku Apple po raz pierwszy zaprezentowała trzy nowe modele smartfonów iPhone i iPhone 8 wśród nich jest najbardziej "typowe".