Smartfony MEIZU

Фирма MEIZU zawsze trzymał strategii umiarkowanych promowania swoich produktów, dlatego smartfony MEIZU mało znane na terenie Rosji i w salonach nie są sprzedawane. Niemniej jednak, dzięki twórczego podejścia do tworzenia gadżetów firma już jest w top-10 chińskich producentów urządzeń mobilnych i aktywnie promuje sprzedaży na całym świecie.

Подробнее

O firmie MEIZU

Firma MEIZU młoda – zaczęła funkcjonować od 2003 roku, uwalniając odtwarzacze MP3, które wtedy były popularnym towarem. Warto zauważyć, że firma dogadać bez sponsorów i w pełni utrzymywana na pieniądze CEO J. Wong, który jest "szary kardynałem", a do dnia dzisiejszego nie udziela wywiadów, nie pokazuje się publicznie, a z klientami komunikuje się jedynie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Koledzy podkreślają, że główną pasją Wonga jest muzyka – to właśnie dlatego wszystkie smartfony MEIZU z naszego katalogu wyróżniają się doskonałą jakością dźwięku, głośne głośnikami, możliwością elastycznego ustawienia korektora.

Jakie smartfony sprzedaje Мейзу?

Najważniejsze cechy smartfonów MEIZU są unikalny i elegancki design, duża liczba innowacyjnych rozwiązań. Właściwie, właśnie kosztem innowacji MEIZU trzyma się na powierzchni i z powodzeniem rywalizuje z takimi potworami, jak Samsung и Lenovo. Według ankiety można zrozumieć, że cechy charakterystyczne najnowszych modeli — to:

  • Obecność terenie przycisku, który jest dotykowy, a nie fizycznej, jak, na przykład, na smartfonach Apple.
  • Zastosowanie stalowej ramy, aby zwiększyć wytrzymałość gadżetu.

W zakresie interfejsu użytkownika MEIZU nie poszła na prostej drodze i opracowała własną powłokę o nazwie Flyme, który jest połączeniem najlepszych cech Androida i iOS.

Telefony komórkowe Мейзу: zalety i wady

Firma MEIZU stara się zaspokoić potrzeby wszystkich kategorii klientów, dlatego oferuje gadżety, odnoszące się do różnych segmentów cenowych. Przystępna cena – główną zaletą smartfonów od MEIZU. Inna korzyść – pojemną bateria: na najnowszych smartfonach pojemność osiąga 4000 mah.

Niska popularność – główny minus. Dla rosyjskiego rynku smartfonów MEIZU nowością, więc kupujący z trudem będzie mógł łatwo znaleźć oryginalne akcesoria lub części zamienne.