Instrukcji

Jak usunąć konto na Instagram?

Zestaw instrukcji dla tych, którzy zawsze źle wychodzi na zdjęciu.

Instagram jest uważany za najbardziej dynamicznie rozwijającą się соцсетью. To nie żart, jeszcze w 2013 roku baza aktywnych użytkowników Instagram obejmował zaledwie 90 mln osób. Do 2019 roku liczba użytkowników wzrosła do 1 mld euro – więcej niż 10 razy. Okazuje się, co 8 mieszkaniec planety, nawet trochę, ale insta-bloger.

Jednak nawet wśród młodych ludzi są tacy, którzy skonfigurowany kategorycznie przeciwko Instagram. Rzecz nie tylko w tym, że decyzji kradnie dużo czasu. Okruchy przydatnych informacji na Instagram toną w oceanie bezsensownych postów i сториз, które generują w безудержном ilości tzw. insta-blogerzy. Istnieje opinia, że decyzji promuje pasożytniczego stylu życia i rodzi czarną zazdrość całego świata. Jeśli i ty tak myślisz, to prawdopodobnie nasze instrukcje usuwania konta w Инсте będą ci pomocne.

Jak usunąć konto na Instagram z komputera?

Aby usunąć konto na Instagram, będzie musiał przejść przez prawdziwy quest, którego celem jest poszukiwanie tajnych linki. Tak, aby pomachał i usunął, nie będzie decyzji schowała "wyjście z matrixa" dość głęboko.

Jak trzeba działać, aby usunąć stronę?

Krok 1. Na głównej stronie Instagram znajdź link "Pomoc" na dole i kliknij na nią. Tak, można przejść do "centrum Pomocy».

Krok 2. W "centrum Pomocy" przejść do sekcji "Zarządzanie kontem».

Krok 3. W kolejnym kroku wybierz opcjęUsunięcie konta».

Krok 4. Rozwiń blok "Jak usunąć swoje konto Instagram". Tutaj znajdziesz tajną link, o którym wspomniałem. Na screenie poniżej na nią wskazuje strzałka ("Usuń konto»).

Krok 5. Podaj powód, dla którego chcesz usunąć swoje konto.

Dla każdego z możliwych przyczyn usuwania proponuje alternatywę dla (1). Na przykład, jeśli określisz, że decyzji przeszkadza, rozprasza i generuje wiele informacyjnego szumu, zostaniesz poproszony, aby usunąć aplikację z telefonu i spróbować żyć bez niego.

Jeśli alternatywa dla was nie inspirował, wprowadź hasło w pustym oknie (2) i kliknij na czerwony przycisk "Trwale usunąć moje konto" (3). Konto zostanie skasowane natychmiast.

Instagram kosztuje dość surowo z użytkownikami, którzy zdecydowali się odejść i nie daje im żadnego "okresu próbnego" terminu do odzyskiwania konta. Usunął – to znaczy, że raz na zawsze.

Ponadto, po usunięciu konta użytkownika nie jest zwolniony, więc jeśli chcesz założyć nową stronę, będziesz musiał ponownie rozkręcić swój "mini-marka", aby być rozpoznawalnym. Więc zanim zdecydujesz się na usunięcie, pomyśl o tym, z zimną głową i rozważyć wszystkie "za" i "przeciw". To jest decyzja, której nie można podejmować w pośpiechu.

Jak usunąć Instagram-konto na telefonie?

Usuń Instagram z telefonu za pomocą aplikacji mobilnej nie można tam po prostu nie przewiduje takiej funkcji. Jeśli zamierzasz działać przez telefon, ponieważ dostępu do komputera PC lub notebooka nie będzie musiał wchodzić w Инсту przez przeglądarkę.

Procedura usuwania przez telefon przeglądarka również sprowadza się do znalezienia linki, jednak w sposób nieco inny. Oto co trzeba zrobić:

Krok 1. Kliknij na ikonę "Ustawienia" w lewym górnym rogu.

Krok 2. W ustawieniach znajdź blok "Informacje" i przejść do sekcji "centrum Pomocy».

Krok 3. «centrum Pomocy" nas już trochę znam. Tutaj wybierz "Zarządzanie kontem».

Krok 4. Takлее вам нужен справочник «Usunięcie konta».

Krok 5. W książce "Usunięcie konta" rozwiń sekcję "Jak usunąć swoje konto Instagram».

W tekście znajdź link "Usuń konto" i iść za nią.

Krok 6. Укажите причину удаления аккаунта (1). Вы можете выбрать одну из предложенного списка или прописать другую. Takлее введите пароль от своей учетной записи (2) и нажмите красную кнопку «Trwale usunąć moje konto" (3).

Krok 7. Decyzji poprosi o potwierdzenie – kliknij "OK».

możesz mieć pewność, że pozbyliśmy się do Kokpitu, gdy ją zobaczysz na ekranie telefonu taki zapis:

Jak tymczasowo zablokować profil?

Dla tych, którzy chcą się wyleczyć z uzależnienia od portali społecznościowych i być offline, administracja Instagram oferuje zablokować konto. W przyszłości będzie można przywrócić w dowolnym momencie. "Instagram" nie zaleca "pochopnie" i wybrać dokładnie blokadę zamiast całkowitego usunięcia, wyjaśniając, że ogromna ilość użytkowników zwraca się z prośbą o przywrócenie.

Jeśli zdecydujesz się zablokować swój profil, trzeba działać tak:

Krok 1. Przejść na stronę i kliknij przycisk "Edytuj profil».

Krok 2. Przewiń stronę do końca i kliknij na link "Tymczasowo usunąć moje konto».

Krok 3. Na następnej stronie określ, co cię skłoniło do zablokowania konta (1). Jeśli żaden z proponowanych соцсетью opcji nie jest odpowiednia, wybierz opcję "Więcej». Takлее введите свой пароль (2) и нажмите синюю кнопку «Tymczasowo zablokować konto" (3).

Krok 4. Pojawi się okno, w którym należy potwierdzić, że zdecydujesz się na blokadę. Kliknij "Tak».

Po tym dostęp do portalu Instagram będzie tymczasowo zablokowany.

podsumowując

Odejść z Instagram – decyzja poważna. Użytkownik musi zdawać sobie sprawę, że potem żadne prośby nie pomogą mu odzyskać konto. Okres, w ciągu którego można zmienić zdanie, sieć społecznościowa nie usług. Właściwie to jest jedna z przyczyn tego, że link, niezbędne do usuwania, schowana głęboko. Jeśli użytkownik będzie mógł się do niej dostać, to znaczy, że jego wola jest solidny i przekonać go do pozostania raczej nie uda.

Tych, którzy po prostu chcą na chwilę zdystansować się od świata, lepiej wybrać dezaktywacji konta. Деактивированный profil można włączyć w każdej chwili, tak, że wybierając tę opcję, użytkownik uwalnia się od dalszego bolesnej świadomości, że wszystkie wysiłki na promocję strony w Инсте odwrócił się w pył.

Komentować