SAMSUNG

SAMSUNG – koreański konglomerat firm. SAMSUNG jest znany na całym świecie jako producent wysokiej jakości sprzętu, w tym smartfonów, tabletów, MP3 плееров jednak działalność konglomeratu na tym się nie kończy – część jednostek zajmuje się budownictwem, ochroną reklamowych i ubezpieczeniowych, obronność. Działalność firmy jest bardzo ważna dla Korei Południowej, tak jak SAMSUNG produkuje piątą część całego eksportu kraju.

Подробнее

Linii smartfonów SAMSUNG

Smartfonów od Samsunga zawarty jest duży rozrzut w cenach i funkcjonalności, dlatego kupujący najpierw musimy określić budżet, a potem patrzeć, gadżet jaki linijki mu się stać. SAMSUNG oferuje takie linijki:

  • Galaxy S – to gadżety najwyższej klasy, wyjście których zawsze poprzedzone szeroko zakrojonej kampanii reklamowej. Takie urządzenia z naszego katalogu charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wyjątkowymi oprogramowania i rozwiązań projektowych. Najnowszy smartfon z serii na marzec 2016 – Galaxy S6 Edge+ с metalową obudową i ekranem o przekątnej w 5.7-calowy. Galaxy S mają wysoką cenę, porównywalnych z ceną urządzeń Apple, szczególnie w pierwszych tygodniach sprzedaży.
  • Galaxy Note – smartfony należące do kategorii фаблетов lub "планшетофонов". Te gadżety wyróżniają duże rozmiary (długość przekątnej ekranu Note 5 wynosi 5.7 cali), obecność elektronicznego pióra-rysika S Pen i wielu wbudowanych aplikacji, które pozwalają wygodnie pracować z grafiką.
  • Galaxy A. Stosunkowo nowa linia, pierwsze gadżety której wyszły tylko w 2014 roku (A3 и A5). Przedstawiciele firmy SAMSUNG twierdzą, że te gadżety są dla młodych użytkowników, a ponieważ "uwięzieni", przede wszystkim pod social networking и селфи.
  • Inne linijki. Smartfony других линеек призваны удовлетворить более специфичные потребности. Например, Grand Duos – niedrogi smartfon z dual sim, a XCover – bezpieczny gadżet dla turystów.

Przegląd zalet i wad smartfonów SAMSUNG

Do grona zalet smartfonów odnoszą się możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą karty SD-karty i wyjąć baterię. Takie korzyści wydają się proste, jednak, gadżety Apple i Sony to nie pozwalają. Początkującemu użytkownikowi zorientować się z telefonem komórkowym SAMSUNG łatwiej, bo jak firma korzysta z systemu operacyjnego Android, który jest bardzo intuicyjny.

Podstawowe argumenty do krytyki – to obecność zintegrowanego bezużytecznego oprogramowania, który spowalnia pracę gadżetu, i korzystanie z tworzyw sztucznych jako głównego materiału do urządzeń. Zresztą, od drugiego brakuje SAMSUNG próbuje się pozbyć poprzez produkcji metalowych "sztandarowe» S6.

Najlepsze smartfony Samsung

Południowokoreański producent produkuje wyłącznie solidne smartfony, to sprawdzone i autorytetem, który tak starannie buduje firma. Co nowego...

Najlepsze smartfony Samsung z dobrym aparatem

Koreański gigant Samsung sprzedaje najwięcej smartfonów na świecie, wyprzedzając najbliższego konkurenta Apple, Huawei, Xiaomi, Oppo i Vivo. Oczywiście, marki ma wiele...

Samsung Galaxy Note 20+ przeszedł testy Geekbench

W bazie danych popularnego бенчмарка Geekbench pojawił się wyniki testów неанонсированного smartfona Samsung z wzorcowym numerem SM-N986U. Uważa się, że to przyszły flagowy...