Ocen

Najlepsze kable do szybkiego ładowania

Ile istnieją gadżety z заряжаемыми baterii, tyle sam ludzie marzą o jak najszybszym czasie ładowania. Ostatnią zmianą w tej dziedzinie stała się technologię Qualcomm Quick Charge 4+, ale nawet ona nie jest w stanie naładować telefon szybko, jeśli zasilanie będzie przejść przez powolny kabel.

Dla tego materiału wybraliśmy najlepsze modele ładowania kabli od znanych producentów. Jednak należy zauważyć, że Qualcomm nie jest jedynym graczem w dziedzinie ładowania. Upewnij się, że wybrane akcesoria zgodne ze specyfikacją technologii ładowania, który jest używany w urządzeniu.

Anker

Cena: od 1 200 zł.

Anker, w tym liderów w produkcji zewnętrznych akumulatorów i ładowania kabli. Do swojej pracy firma nadaje się odpowiedzialnie. Jeśli nie chcesz tracić czasu na wybór ładowarki akcesorium, zatrzymaj się na Anker PowerLine III Plus i nie pożałujesz. Jest to kabel z interfejsem USB-C / USB-C. Jest to certyfikat USB-IF, ma wygodną długość 1,8 m, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i może wytrzymać 35 000 сгибаний. W nim jest obsługiwana zasilanie o mocy do 60w.

Jeszcze jeden produkt Anker do szybkiego ładowania – kabel USB-A / USB-C Thunderbolt 3 z certyfikatem Intel. Zapewnia zasilanie o mocy maksymalnej 100 W i szybkość transmisji danych do 40 Gb/s. W nim zgłoszony kompatybilność z ładowarek USB-C starszych pokoleń. Wadą jest tylko jego długości zaledwie 0,5 metra.

Belkin

Cena: 3 600 zł.

Akcesoria от Belkin знакомы многим обладателям техники Apple. Если вы ищете наиболее быстрый зарядный кабель, выбирайте Belkin Thunderbolt 3: он поддерживает скоростную зарядку до 100 Вт, его можно использовать не только со смартфонами, но и с ноутбуками, у которых есть функция питания через USB-C. Также это изделие подходит для подсоединения внешних мониторов с rozdzielczości 4K. Długość 0,8 m

AmazonBasics

Cena: od 900 zł.

Chyba na świecie nie ma już ani jednej rzeczy, której nie wydała by Amazon. Produkcja przewodów ładowarek firma powierzyła swojemu суббренду AmazonBasics. Wśród wielu produktów są akcesoria USB-A / USB-C z podwójnym oplotem, transmisji danych do 10 Gb/s i mocy 5V 3 A. O wytrzymałości martwić się nie warto: produkt wytrzymuje do 2000 сгибаний na 95 stopni u podstawy.

Kup

Każdy z przedstawionych powyżej wariantów miał interfejs Type-C z obu stron, ale AmazonBasics są wyroby innego planu, np. kabel z podwójnym oplotem USB-A / USB-C. jest On dostępny w długości od 0,3 do 1 m i czterech różnych kolorach. Jego weekend wskaźniki – 5V 3A, a prędkość transferu danych po podłączeniu do komputera osiąga 10 Gb/s.

Kup

Cable Matters

Cena: od 400 zł.

Ta marka nie cieszy się tak znane, jak Belkin lub Anker, ale jego produkcja jest bardzo dostępna jest w cenie. Cable Matters USB-A / USB-A charakteryzuje się stosunkowo niskim wskaźnikiem transmisji danych (maksymalnie 5 Gb/s), ale przy mocy 5 W, ładowanie urządzeń mobilnych pójdzie znacznie szybciej niż w normalnych warunkach. A złocenia styków nadaje taniego akcesorium wygląd marki.

Kup

Apple

Cena: od 990 zł.

Apple radzi sobie z produkcją skomplikowanych urządzeń, tak i w dziedzinie akcesoriów nie traci twarzy.

Dwumetrowy USB-A / USB-C będzie przy okazji nie tylko do zasilania najnowszego ipada, ale i dla MacBook. Kabel dostępny jest w kolorze białym bez wzmocnienia konstrukcji w celu ochrony przed przegięcie.

Do ładowania iPhone, ipoda lub innego urządzenia z Lightning, można wybrać jedną z dwóch opcji – USB-A / Lightning lub USB-C / Lightning. To najszybsze ładowarki, kable do smartfonów Apple o długości od 1 do 2 m, kompatybilny z ładowarkami sieciowymi Apple na 29, 61 i 87 W.

Jeszcze jedna opcja – kabel Apple Thunderbolt 3 / Thunderbolt 3. Zapewnia transmisję danych z prędkością do 40 Gb/s i ładowania o mocy do 100w. Długość wynosi 0,8 m. Ważna cecha – wsparcie dla połączenia szeregowego do 6 urządzeń Thunderbolt.

Źródło: www.androidauthority.com

Komentować