Smartfony LENOVO

Smartfony – это далеко не все, что производит китайская компания LENOVO. Среди других продуктов фирмы – ноутбуки, видеокарты, клавиатуры, даже аксессуары (сумки и чехлы). Число поклонников компании по всему миру увеличивается с каждым днем благодаря многочисленным инновациям гаджетов LENOVO и демократичным ценам.

Подробнее

Jakie smartfony sprzedaje ЛЕНОВО?

Aby klientowi było wygodniej wybrać gadżet stać, firma podzieliła produkujących smartfony z 4 serii w zależności od wartości:

  • А. Te smartfony nie wyróżniają się wyjątkowym designem, ale za to mają uwodzicielski ceną. Nawet wśród serii A w naszym katalogu można znaleźć oryginalne i funkcjonalne gadżety, na przykład, А660, chroniony przed wilgocią i kurzem.
  • S. Ta seria skupia się na projektowaniu urządzeń – smartfony z serii S, z pewnością będą cieszyć oko. Wiele gadżetów z tej serii są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, dlatego nadaje się zarówno dziewczyny, jak i przedstawicieli silniejszej płci. Seria S charakteryzuje się też niską ceną.
  • P – to znaczy profesjonalny. Według ankiety jasne, że gadżety P-serii mają jedną wspólną cechę – pojemne akumulatory. Na przykład, P780 wykorzystuje baterię 4000 Mah. Telefony komórkowe LENOVO tej serii posiadają wytrzymałe obudowy, dlatego najlepiej nadaje się dla turystów i osób, prowadzących aktywny tryb życia.
  • K – smartfony segmentu premium, zaawansowane i atrakcyjne wizualnie, ale jednak dość drogie.

Smartfony LENOVO даже элитной серии обойдутся покупателю значительно дешевле, чем гаджеты лидеров рынка, например, Samsung. Dobry stosunek cena / jakość – głównym powodem, dla którego gadżety od LENOVO cieszą się stałym zainteresowaniem.

Trochę o historii firmy

 

Protoplastą LENOVO stała się firma LEGEND, założona w 1984 roku i która w rozwój kodowania dla znaków. Tylko w 2003 roku firma otrzymała ważny tytuł. Dużym impulsem do rozwoju LENOVO stała umowa z IBM w 2004 roku – LENOVO kupiła od ostatniej dział produkcji komputerów. Na rynku smartfonów, firma wyszła tylko w 2012 roku i dość szybko stał się chińskim producentem nr 1.

 

Firma dba o reputację i uważnie odnosi się do odpowiedzialności społecznej, o czym mówią do przedostania się w liczne topy – na przykład LENOVO wchodzi się do 10-tki najbardziej ekologicznych producentów i w top 50 najbardziej pożądanych pracodawców na świecie.

Najlepsze smartfony Lenovo

Zainteresowania chińskiej firmy Lenovo już dawno wyszedł poza granice rynku PC – firma produkuje i bardzo charakterystyczny mobilnej elektroniki. Jakie smartfonów Леново...

Najlepsze tablety Lenovo

Chińska firma Lenovo już dawno zrobiła sobie nazwisko w świecie elektroniki. Marka oferuje ciekawy produkt z przyzwoitą jakością i przyjemne ceny. Wielu nabywców...