Instrukcji

Nawet doświadczeni użytkownicy smartfonów często borykają się z trudnościami w prowadzeniu tej czy innej funkcji gadżetu – co dopiero mówić o ludziach, którzy biorą telefon w ręce po raz pierwszy. Szukać pomocy u konsultantów w salonach stało się kosztowne dla portfela – wszystkie ustawienia od niedawna są płatne, i tylko w przypadku zakupu gadżetu można liczyć na krótki instruktaż. Gdzie szukać pomocy?

I dla początkujących, i zaawansowanych użytkowników będą przydatne poradniki serwisu brakurl.pl korzystania z gadżetów. Na naszej stronie można szczegółowe i bogato ilustrowane instrukcje dla smartfonów z najbardziej typowymi SYSTEMU.

Jak zeskanować kod QR

QR-kod — to odczytu za pomocą urządzenia mobilnego graficzna etykieta zawierająca informacje o obiekcie. Obecnie jest aktywnie wykorzystywana do szyfrowania tekstu...

Jak zaktualizować WhatsApp na Android

Jeśli nie masz zainstalowanej najnowszej wersji WhatsApp, nie można nawiązywać i odbierać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości. Do korzystania z komunikatora należy go...

Jak ustawić tapetę na telefon (Android)

Jak na ironię, z ustawieniem tapety radzi sobie nie każdy posiadacz smartfona. Chociaż odbywa się to bardzo proste, co potwierdzi dzisiejsze kierownictwo.

Jak wyłączyć blokadę ekranu na Androida?

Niektórym ludziom wydaje się, że ekran blokady na nowoczesnych smartfonach nie jest potrzebny. Jeśli też tak uważasz, to zapoznaj się z materiałem, w którym jest opisany proces...

Jak zamknąć aplikację na Androida?

System operacyjny Android jest łatwy do nauczenia. Ale niektórzy nowicjusze nadal borykają się z problemami — oni nie mogą zrozumieć, jak tu zamknąć aplikację.

Jak wylaczyc Talkback na Androida?

Jeśli masz nagle okazała się aktywna funkcja Talkback (głosową), to koniecznie przeczytaj nasz artykuł — opowiada o metodzie jej wyłączenia.